Sensacional Apartamento Junto A Palacio Real By Batuecas

  • 95 μ²
  • 3 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια
  • 8 επισκέπτες
  • 2 κρεβάτια

Το Sensacional Apartamento Junto A Palacio Real By Batuecas Μαδρίτη απέχει περίπου 3 χλμ. από τον σιδηροδρομικό σταθμό Atocha και περίπου 7 λεπτά με τα πόδια από τον Ναό του Ντεμπόντ. Παρέχεται Wi-Fi τόσο για επαγγελματικές δραστηριότητες, όσο και για διασκέδαση.

Αυτό το κατάλυμα παρέχει στους επισκέπτες χώρο καθιστικού και σαλόνι, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Το Sensacional Apartamento Junto A Palacio Real By Batuecas διαθέτει μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες. Επιπλέον, θα βρείτε ντους.

Σ' αυτό το διαμέρισμα με 3 υπνοδωμάτια υπάρχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο.

Το Πάρκο Madrid Río απέχει 800 μέτρα από το κατάλυμα, ενώ τα Βασιλικά Ανάκτορα της Μαδρίτης είναι σε απόσταση περίπου 850 μέτρων. Το Sensacional Apartamento Junto A Palacio Real By Batuecas 95 τ.μ. Βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία, μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από σταθμό του μετρό Principe Pio. Αυτό το διαμέρισμα απέχει επίσης περίπου 2 χλμ. από το Μουσείο ντελ Πράδο. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων είναι Glorieta San Vicente, η οποία βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια απο το διαμέρισμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Sensacional Apartamento Junto A Palacio Real By Batuecas Μαδρίτη
Charming Apartment Close To Royal Palace - Rolland
Τιμή μόνο για κινητά

Charming Apartment Close To Royal Palace - Rolland

7.8
Καλό 29 σχόλια
421 μ από το κατάλυμα
USD 205 USD 185
ανά νύχτα
Piso Nuevo Centro Wifi
Τιμή μόνο για κινητά

Piso Nuevo Centro Wifi

449 μ από το κατάλυμα
USD 296 USD 266
ανά νύχτα
Apartamento Plaza Espana
Τιμή μόνο για κινητά

Apartamento Plaza Espana

8.6
Έξοχο 47 σχόλια
477 μ από το κατάλυμα
USD 193 USD 174
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    24 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Principe Pio Train Station
    500 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Ασφάλεια
    • Πλύσιμο ρούχων

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Υποαλλεργικά δωμάτια
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείαςESFCNT00002810600077909300000000000000000000000000001
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Sensacional Apartamento Junto A Palacio Real By Batuecas;
      Το Sensacional Apartamento Junto A Palacio Real By Batuecas βρίσκεται κοντά σε Templo de Debod.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Sensacional Apartamento Junto A Palacio Real By Batuecas;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Sensacional Apartamento Junto A Palacio Real By Batuecas περιλαμβάνουν Μουσείο ντελ Πράδο, που απέχει 25 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Sensacional Apartamento Junto A Palacio Real By Batuecas;
      Η τιμή κράτησης στο το Sensacional Apartamento Junto A Palacio Real By Batuecas θα είναι 316€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν Icekexily και Ginos Príncipe Pío και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Η έκταση του αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα αποτελεί 95 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    24 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Principe Pio Train Station
    500 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Sensacional Apartamento Junto A Palacio Real By Batuecas Μαδρίτη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο